Hakkımızda

Burası, mutluluğun Doruk noktası…

Doruk Çikolata’nın temellerini 2001 yılına dayanmaktadır. Tatbak Gıda’nın üretim ve satışa başladığı o yıl bizim için de bir başlangıç oldu.

İlk başlarda, Tatbak satış mağazalarında belirli kategorilerde ürün seçeneklerimizin siz değerli müşterimizin beğenisini ve güvenini kazanınca bizler de ürün çeşitliliğimizi artırdık ve bu yönde yatırımlarımızı genişlettik. Tatbak satış mağazaları başta olmak üzere, Hakmar Alışveriş Merkezleri ve Hakmar Express şubelerinde çikolata çeşitlerimizi beğeninize sunmaya devam ettik.

2020 yılı itibariyle çikolata ve şekerleme ürün gamımızı genişleterek ve üretimde kaliteden taviz vermeden yeni yatırımlarımızla toptan satış hizmetimizi sunmaya başladık.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli, lezzetli ve seçkin çikolata ve kestane şekeri sunma hedefi ile Türkiye çikolata pazarının önde gelen markalar arasında yerini bulan Doruk Çikolata’da kalitenin ve lezzetin sırrı işine tutku ile bağlanmak ve çikolatayı büyük bir aşk ile sevmek üzerine temellendirdiğimiz kuruluş olmamızdandır.

20 yıldan fazla süredir zengin içerikli, yenilikçi ve ‘gerçek çikolata’ deneyimi sunan çikolatalar üretiyoruz. Üretimdeki ustalığımızı tamamlaması adına daima en kaliteli çikolata ve en taze içeriklerin arayışındayız. Misafirlerimize, sevdikleriyle paylaştıkları özel anlarda veya yeni lezzetler keşfetmek istediklerinde, onlara gurme tadımının eşsiz deneyimini sunmak istiyoruz.

Dünyanın en iyi kakao çekirdeklerini, mevsiminde toplanan taze kuruyemişleri ve doğadan elde edilen doğal renkleri yeni tekniklerle birleştirdik.

Doğal hammaddelerin özenle seçildiği Doruk Çikolata ürünlerinde kullanılan malzemelerde kaliteli ürünler tercih edilmektedir.

Bu kalite ve güven yaklaşımı bizim vazgeçilmezlerindendir. Tüm ürün çeşitlerinde en üst kalite hammadde anlayışı ile hareket ediyor; son teknoloji fabrikamızda gıda güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ürünleri mutlu çalışanlar ile devamlı üretmek amacındayız.

Ürünlerimiz kesinlikle alkol, domuz yağı ve kimyasal türevleri içermemektedir.