İptal ve İade

Siparişinizi İptal Etmek İstiyorsanız;
Eğer siparişiniz henüz işleme alınmadıysa ve kargoya verilmediyse, siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için Siparişlerim sayfasını ziyaret ediniz.

Siparişinizi İade Etmek İstiyorsanız;
Aldığınız her ürün, Tatbak Gıda’nın garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.
İadeler mağazalarımızdan yapılamamaktadır. Ürünlerinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Not: Paketinizi teslim alırken sevkiyat esnasında hasar gördüğünü düşünüyorsanız, paketi kargo yetkilisi önünde açarak kontrol ediniz. Ürünlerin herhangi birinde hasar tespit ederseniz kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alırsanız kargo firmasının sevkiyat esnasında problemsiz bir şekilde teslimat yaptığını kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişinizdeki bir ürünü iade etmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:
1. Siparişlerim sayfasını ziyaret ediniz.
2. İade talebinde bulunmak istediği siparişin yanındaki iade ve iptal işlemleri butonuna tıklayınız.
3. Açılan sayfada siparişte verilen ürünler listelenir. Hangi ürünü iade etmek istiyorsanız işaretleyiniz ve miktarını seçiniz. İade sebebini belirtiniz ve iade talebini oluşturunuz.
Not: İade edilen ürünün ambalajı açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
4. İade etmek istediğiniz ürünü paketleyiniz ve ürünün faturasını paketin içine koyunuz.
5. Paketi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden ücretsiz iade edebilirsiniz.
Yurtiçi Kargo için: Kargoyu paketledikten sonra kargo yetkilisine Tatbak Gıda’nın firma numarasını (235497296) belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ücret İadesi
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde geri ödeme emri kargo tarafımıza ulaştıktan itibaren 3 iş günü içerisinde bankanıza iletilir. İade edilen ücretler kredi kartlarına 1-3 iş günü içerisinde yansır. Banka kartlarına yansıma süresi daha uzun sürebilir. Havale-EFT ile ödemenizi yaptıysanız, ilgili hesap numaranıza ücret iadesi yapılır.

İade Adresi: Ramazanoğlu mah. Şüheda cad. No:20 Pendik/İstanbul